Augusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.
A Kaposvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt a 14010/1236/2024. bünügyi számon folytat eljárást.
A rendelkezésre álló adatok alapján 2024. június 27-én 10 óra körül Kaposvár és Taszár között, a 610-es számú út 1+100 kilométerszelvényében személyi sérüléses közúti közlekedési baleset történt. A Taszár irányába közlekedő személyautó vezetője megelőzött egy kerékpárost, majd közvetlenül azután megkezdte a bekanyarodást jobbra, egy bekötőútra. A biciklis nem tudta elkerülni a balesetet és nekiütközött az autónak, amelynek következtében súlyos sérüléseket szenvedett.

Kérjük, hogy aki az eseményt látta, jelentkezzen személyesen a Kaposvári Rendőrkapitányságon, vagy hívja a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-82-502-700-as (2700 mellék) telefonszámon, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán, továbbá a 112 központi segélyhívó telefonszámon.
![]() Kaposfest 2026: Hat napon át világszínvonalú koncertek KaposváronAugusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.
|
![]() Energiatakarékossági intézkedéseket vezettek be Kaposváron – Mutatjuk, mely cégek csatlakoztakA rendkívüli energiahelyzet miatt egyre több kaposvári vállalkozás és országos üzletlánc vezet be energiatakarékossági intézkedéseket. |
![]() Kaposváron nincs vízhiány, két új kutat fúrnak a vízbiztonság érdekébenA tartós hőség és az ország több részén tapasztalható vízellátási problémák ellenére Kaposváron továbbra is biztosított az ivóvízellátás. |
![]() Kaposváron, Nemesdéden és Lábodon is pusztított a tűz a hétvégénTizenkettő tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez riasztották a tűzoltókat az elmúlt hétvégén.
|
![]() Az Országos Vízügyi Főigazgatóság cáfolja a Duna vízállásával kapcsolatos tévhiteketAz Országos Vízügyi Főigazgatóság (OVF) közleményben reagált azokra a félrevezető állításokra, amelyek az elmúlt napokban jelentek meg a Duna rendkívül alacsony vízállásával kapcsolatban. |
![]() Két ember meghalt az Ozora Fesztiválon, éjféltől leállnak a zenei programokA fesztivál szervezői hivatalos közleményben számoltak be arról, hogy két tragikus haláleset történt szombaton az O.Z.O.R.A. Fesztivál területén.
|