Forgalomkorlátozások Kaposváron és a környéken a Tour de Hongrie miatt

Forgalomkorlátozásokra kell számítani Kaposváron és környékén, időszakosan több helyen is módosul a közlekedés rendje a verseny biztonsága érdekében.

Az országúti kerékpáros körverseny harmadik szakasza Kaposvárról indul majd május 15-én, a 152 kilométeres etap befutója Szekszárdon lesz. A versenyzőket többek között szervizkocsik, mentőautók és motorosok, valamint rendőrök fogják kísérni. A kerékpárosok a rendőri biztosításra és a motoros biztosítókra hagyatkoznak, a közúti jelzéseket figyelmen kívül hagyják.

 

A főkapitányság értesíti a közlekedőket, hogy a forgalomterelések következtében a vármegyeszékhelyen jelentős torlódásra kell számítani a lezárt útszakaszok környezetében is, és előfordulhat, hogy a közlekedő járműveknek huzamosabb ideig tartó várakozásra kell számítaniuk.

 

Kérjük, hogy a verseny előtt és ideje alatt – amennyiben tehetik – az alábbi útvonalon ne induljanak útnak, vagy válasszanak más megközelítési lehetőséget:

 

https://www.google.com/maps/d/u/1/viewer?ll=46.421148008587195%2C18.8874...

 

https://tdh.hu/etapok/28-3-szakasz-kaposvar-szekszard-152-km-20260515

MAGAZIN

Ittasan akarta átúszni a Balatont – a vízirendőrök mentették ki a bajba jutott férfit

Kis híján tragédiával végződött egy felelőtlen döntés a Balatonon.

Jön a Perseidák meteorraj – augusztusban érkezik a nyár legszebb csillaghullása

A nyár egyik leglátványosabb csillagászati eseménye idén sem marad el: július 17. és augusztus 23. között ismét megfigyelhető lesz a Perseidák meteorraj, amely minden évben ezreket csábít a szabadba.

Baleset történt Somogyszobon és Látrányban is

Baleset miatt kérték a tűzoltók segítségét Somogyszob és Látrány térségében is.

Időjárás Somogyban – kellemes nappalok, hűvös éjszakák, hétvégén melegedés

Az előttünk álló napokban Somogy vármegyében alapvetően kellemes nyári időre számíthatunk.

Kamion és személyautó karambolozott Kadarkút és Bárdudvarnok között

Kamion és személyautó karambolozott a hét első napján Kadarkút és Bárdudvarnok között, a 6616-os út 10-es kilométerszelvényénél.

Súlyos rolleres baleset Balatonbogláron – gyalogost ütött el egy 12 éves fiú

Súlyos baleset történt szombat este Balatonbogláron, ahol egy elektromos rollerrel közlekedő 12 éves fiú elütött egy gyalogost a Platán strand sétányán.

Kidőlt fa a Desedán, karambol Siófokon - ez történt a hétvégén

Harmincöt műszaki mentés mellett, tizenöt tűzesethez is riasztották a somogyi tűzoltókat az elmúlt hétvégén.

Újraélesztés Szántódon, vízi mentések és több száz ellátás - zsúfolt hétvége a vízimentőknél

Mozgalmas hétvégét tudhat maga mögött a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata és ÖTE.

Szélvihar csapott le Somogyra – percek alatt viharossá vált a Balaton

Vasárnap látványos időjárási fordulat érte el Somogy vármegyét: a nyugodt, nyárias időt rövid idő alatt erős szél, záporok és zivatarok váltották fel.

Állásajánlatok Kaposváron