Kedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.
A matuzsálemi korú Zselici Csühögő 9-18 óráig folyamatosan szállítja az utasokat Almamellék és Sasrét között.
MENETREND
Indulás Almamellékről:
9.05, 10.20, 11.40, 13,30 14.50, 16.15, 17.40
Indulás Sasrétről:
9.45, 11.00, 12.50, 14.10, 15.30, 17.00, 18.20
PROGRAMOK SASRÉTEN:
11.00 Vadászkutyás bemutató
12.00 Vadászkürtös bemutató
13.00 Solymász bemutató
14.00 Grimask Színház bábelőadása
15.30 Tombolasorsolás
> Zsebpecás horgászverseny
> Kézműves foglalkozások, arcfestés, interaktív játékok
> Íjászat, légpuskalövészet, lovaglás
> Erdei kincskeresés és tanösvényi szakvezetés
> Véradás és szűrővizsgálatok
> Mecsextrém Park játékok
> Naturalé kóstoltatás
> Népi árusok
- Kisvasúti jegy ára: felnőtt 700 Ft, gyermek/nyugdíjas 400 Ft, 3 éves kor alatt ingyenes.
- A menetjegy ezen a napon két utazásra vehető igénybe!
- A rendezvény ingyenesen látogatható, ám egyes programjain való részvételhez nevezési vagy részvételi díjra lehet számítani.
![]() Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepénKedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.
|
![]() Lakástűz Kaposváron, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén Somogyban17 esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Nyolc tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() Veteránautók a Kaposvári NagypiaconA Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.
|
![]() Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főútonSiófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.
|
![]() Balesetek Somogyban csütörtökönLetért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.
|
![]() Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki MentőversenytEgerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.
|