A férfi annyira elfáradt, hogy a vízirendőrök segítsége nélkül nem tudott volna biztonságosan partra jutni.

Az Andrea MASSZÁZS szalonban nyirokmasszázst is kérhettek, ami méregteleníti a szervezetet.
A technika lényege, hogy a szervezet immunrendszerére, és a szervek, szövetek között felhalmozódott méreganyagokra a nyirokpályákon keresztül hatunk.
Ennek hatására a szervezetben lévő méreg és salakanyagok intenzívebben kiürülnek, és a szervezet védekezőképessége felerősödik.
Alkalmazása ajánlott :
Lábdagadás vagy a szervezetben, végtagokban előforduló pangó víz esetén (vízhajtó szedése nem oldja meg a problémát).
Egészséges emberek számára is javasolt betegségmegelőzésre, regenerálódásra.
Kismamáknak szülés után.
Alakformáló, és cellulitisz kezelő technikák előtt bevezető kezelésként is ajánlott.
A nyirokmasszázs nem az izomzatot maszírozza. A nyirokrendszer stimulálásáról szól.
A nyirokerek éppen úgy behálózzák testünket, mint az érrendszer.
A nyirokerekben lévő nyirok folyadékot a kivezető pontokra tereljük, ezáltal folyamatosan kiürül a szervezetből, újratermelődik, vagyis lecserélődik.
Nem a hagyományos értelemben vett masszázsok közé tartozik. Vérkeringést, nyirokkeringést javító, és immunrendszert aktiváló hatását többféle probléma esetén is felhasználhatjuk.
Ez a sajátos technika felfokozza a nyirokáramlást, és a vérkeringést. A kezelés hatására felgyorsul a vérkeringés is, ezáltal javul a bőr alatti kötőszövetek oxigénellátása és anyagcseréje. A felgyorsult keringés következtében erősödik a szervezet méregtelenítése, zsírégetési folyamata. Beindul a súlyvesztés, fogyás.
Megerősíti a laza kötőszöveteket, visszaállítja azok rugalmasságát, a bőr feszesebb lesz. A petyhüdt, ráncos bőr kisimítását, az elfáradt bőr regenerálását az egész testen egyaránt segítheti.
A felfokozott nyirokkeringés nemcsak a kezelés időtartama alatt áll fenn, hanem a következő napokban is folytatódik. Ezért fontos, hogy a kúra egész ideje alatt növeljük a folyadékfogyasztásunkat.
Napi 2- 3 l (lehetőleg szénsavmentes) ásványvíz elfogyasztására mindenképpen szükségünk lesz. Így tudjuk támogatni nyirokrendszerünket a salakanyagok elszállításában.
A kezelés kúraszerűen javasolt : 15 – 20 alkalom heti két kezelés javasolt
Időtartam: 45 perc ára : 8 000.- Ft/alkalom
Időtartam : 60 perc ára : 11 000.- Ft/alkalom
Elérhetőségek : 30/467-0747 Rédli Andrea masszőr
E-mail: andreamasszazs@gmail.com
![]() Kimerül Sup-ost mentettek a BalatonbólA férfi annyira elfáradt, hogy a vízirendőrök segítsége nélkül nem tudott volna biztonságosan partra jutni.
|
![]() Hőség - A honvédség zacskós vízzel és vízszállító járművekkel segíti a lakosságot a hőségbenA Magyar Honvédség zacskós vízzel és vízszállító járművekkel segíti a lakosságot a rendkívüli hőségben - mondta Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter szombaton, Budapesten.
|
![]() Energiatakarékossági intézkedéseket vezet be a MÁV-csoport a hőség miattA tartós hőhullám és az országos villamosenergia-rendszer fokozott terhelése miatt átmeneti energiatakarékossági intézkedéseket vezet be a MÁV-csoport. |
![]() Életbe lép az I. fokú vízkorlátozás – mutatjuk mire kell figyelniA tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt országos szinten életbe lép az I. fokú vízkorlátozás.
|
![]() Termelői piacok Somogyban a hétvégén – Mutatjuk, hová érdemes ellátogatniHa szereted a friss, helyi termékeket, a házi sajtokat, mézeket, lekvárokat vagy a közvetlenül a termelőktől származó zöldségeket és gyümölcsöket, akkor érdemes felkeresni valamelyik somogyi termelői piacot a hétvégén.
|
![]() Falunapok és ingyenes fesztiválok Somogyban - mutatjuk a programokatAugusztus első hétvégéjén egymást érik a falunapok, gasztronómiai rendezvények és ingyenes fesztiválok Somogy vármegyében. |