Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese és programigazgatója a sorozatwiki.hu szakportálnak adott interjújában elmondta: a Barátok közt nézettsége már nem éri el a kívánatos szintet, sőt azt a minimumot sem, hogy főműsoridőben tudják adni, és a saját sávjában a legnézettebb műsor legyen.
Ahogy azt a sorozat nézői is tapasztalták, az elmúlt időszakban valóban többször változott a sorozat kezdési időpontja, próbálták megtalálni azt az idősávot, ami a legjobb.
A sorozat alapító producerének távozásával indult a lejtmenet
Kolosi elmondta, hogy a bajok akkor kezdődtek, amikor Kalamár Tamás, a sorozat alapító producere több mint öt évvel ezelőtt távozott a Barátok közt éléről. Korábban a Barátok közt nagyon sokáig vezette a nézettségi listákat, rengetegen figyelték a szereplők sorsának alakulását.
„Ezt követően a sorozat kreatív szempontból olyan útvesztőbe került, amely teljesen eltérítette az eredeti gondolataitól, eredeti céljaitól és egy olyan rossz irányba vitték el, ami után már csak idő kérdése volt, hogy ez a nézettségen mikor fog látszani.” – mondta. A programigazgató hozzátette: sokszor figyelmeztették a gyártót, hogy nézettségvesztésre számítanak, és később, amikor a gyártónak új német vezetése lett, rögtön változtattak is, de sajnos ez már túl későn történt meg.
Változtattak és megpróbálták növelni a nézettséget
Amikor Ondruss Ilona (a Barátok közt mostani producere) és csapata vette át a sorozat tartalmi vezetését, akkor leültek és alaposan átbeszélték a sorozat jövőjét. A résztvevők mind azt gondolták, hogy nagyon sok éve rossz úton jár a produkció és nem voltak biztosak abban, hogy még vissza lehet hozni a nézettségét. Viszont a Barátok közt 20-21 éves múltjára tekintettel tettek egy utolsó kísérletet.
Amikor sor került idén a sorozat megújítására, és idén tavasszal ismét a főműsoridőbe helyezték a szériát, remélték, hogy újra sikeres lehet a Barátok közt, ám a nézők nem kezdtek el visszaszokni rá.
Nem sikerült a Barátok közt népszerűségét visszaállítani
A nyár második felére világos lett az RTL vezetése számára, hogy el kell gondolkodniuk miként fejezzék be a Barátok köztöt.
Kolosi Péter a SorozatWiki kérdésére azt is mondta, a produkció stábja most még hónapokig forgatni fog, így a nézők körülbelül fél évig láthatják még a BK-t az RTL Klubon, ahonnan jövő nyáron búcsúzik el a sorozat.
![]() Baleset történt a 68-as főúton MesztegnyőnélBalesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.
|
![]() Kutyát mentettek egy munkagödörből PusztakovácsibanGödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.
|
![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|