
2020. október 31-től ismét várja vendégeit Andics Andrea, aki indiai fejmasszázzsal foglalkozik, a megfelelő higieniai szabályok betartása mellett.
Egy kis emlékeztető mi is az Indiai fejmasszázs
Indiában az emberek évezredek óta ismerik és alkalmazzák azokat a módszereket, mellyel megóvják testi egészségüket és szellemi frissességüket. Ezek közé tartozik az indai fejmasszázs is. A masszázs stimulálja a vérkeringést, jótékony hatással van a hajra és fejbőrre, segít megelőzni a kopaszodást, hajhullást. Ezen kívül hatására oldódik a stressz, az idegesség, enyhül az ezekből adódó szem- és fejfájás. Csökkennek a nyak- és vállfájdalmak, megnyugtat, felfrissít. Ez a kezelés ülve, ruhában történik, a hát felső részének, a vállak a felkarok és a nyak masszázsával kezdődik, így a fáradtság szinte elolvad. Ezt követi egy fejbőr masszázs, ami egy integrált technika sorozat része és zárja egy nyugtató és finom arcmasszázs.
Kiválóan alkalmazható az alábbi esetekben is:
- Feszültség, stressz miatti fejfájás
- Koncentrációképesség növelése
- Pihentető alvásért
- Hangulatzavarok, depresszió esetén (kiegészítő kezelésre, nem a gyógyításra)
- Migrén esetén (kiegészítő kezelésre, nem a gyógyításra)
Amennyiben szeretnél egy pihentető masszázsban részesülni messenger üzenetben írjál Andics Andreának 17 óra után.
![]() Hőségriadó: a kánikula a volán mögött is komoly veszélyt jelentNemcsak a szervezetet, hanem a vezetési képességeket is próbára teszi a közelgő hőségriadó. |
![]() Egy hőlégballon már levegőbe emelkedett Kaposvár felett szerdánKülönleges látvány fogadta szerda reggel a korán kelőket Kaposváron: a Rippl-Rónai Kupa egyik női versenyzője, Mayerhofer Doris egyéni edzőrepülést hajtott végre a Klebelsberg Kollégium közeléből.
|
![]() Hőlégballon ihlette édességekkel készülnek a Rippl-Rónai Kupára KaposváronA Rippl-Rónai Kupa idején nemcsak az égboltot színesítik majd a ballonok, hanem a desszertpultokban is megjelenik a rendezvény hangulata.
|
![]() Magyarország lehet Közép-Európa legforróbb pontja az új hőhullámbanNéhány napos átmeneti felfrissülés után újabb hosszan tartó hőhullám érkezik Magyarországra, és az előrejelzések szerint Közép-Európában nálunk lehet a legmelegebb.
|
![]() 133 ember ember életét mentették meg idén a vízirendőrök a BalatononA Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság 5 vízirendészeti rendőrőrsön több mint 25 rendőrségi szolgálati hajóegységgel vigyázza Közép-Európa legnagyobb vízfelületű tavát,
|
![]() Tűz Ádándon és Kálmáncsán, baletset Siófokon - ez történt a hétvégén SomogybanÖsszesen harmincegy riasztás adott munkát a somogyi tűzoltóknak a hétvégén.
|
![]() Balatonszemesen avatták fel Freddie Mercury harmadik köztéri szobrátTörténelmi jelentőségű eseménynek adott otthont szombaton Balatonszemes: a XXXIII. Queen Fesztivál egyik legkiemelkedőbb programjaként ünnepélyesen felavatták Freddie Mercury köztéri mellszobrát a Zenepavilonnál.
|
![]() Gyorshajtókat ellenőriztek Siófokon és FonyódonA rendőrök nyolc óra alatt 10315 gépkocsi sebességét ellenőrizték, közülük 155 sofőr hajtott gyorsabban a megengedettnél.
|
![]() A legjobb ingyenes programok Somogyban szombaton július 25-énJúlius 25-én szombaton családi rendezvények, falunapok, sportprogramok, fesztiválok, veterán jármű-találkozó, hagyományőrző események és ingyenes koncertek közül válogathatnak az érdeklődők Somogyban. |