Már a Csikynek is van saját söre: a Buborék!

Hétfőn megtartotta évadnyitó társulati ülését a Csiky Gergely Színház Kaposváron.

 

Ezzel megnyitották  a Díszévad 2.0 névre hallgató évadot,  Dr. Fülöp Péter igazgató úr és Olt Tamás művészeti igazgató pedig köszöntötték a társulatot, gratuláltak a nyári, sikeres fellépésekhez és fesztiválszereplésekhez. 

A társulati ülést követően bemutatták a Csiky Gergely Színház Hivatalos Sörét, a Hansdooner Sörfőzde különleges termékét: a Buborék sört, amely hamarosan elérhető lesz színház büféiben.

 

Forrás: https://www.facebook.com/csikyszinhaz

Időpont: 
kedd, 2020, augusztus 25 - 14:59

MAGAZIN

Kaposfest 2026: Hat napon át világszínvonalú koncertek Kaposváron

Augusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.

Energiatakarékossági intézkedéseket vezettek be Kaposváron – Mutatjuk, mely cégek csatlakoztak

A rendkívüli energiahelyzet miatt egyre több kaposvári vállalkozás és országos üzletlánc vezet be energiatakarékossági intézkedéseket.

Kaposváron nincs vízhiány, két új kutat fúrnak a vízbiztonság érdekében

A tartós hőség és az ország több részén tapasztalható vízellátási problémák ellenére Kaposváron továbbra is biztosított az ivóvízellátás.

Kaposváron, Nemesdéden és Lábodon is pusztított a tűz a hétvégén

Tizenkettő tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez riasztották a tűzoltókat az elmúlt hétvégén.

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság cáfolja a Duna vízállásával kapcsolatos tévhiteket

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság (OVF) közleményben reagált azokra a félrevezető állításokra, amelyek az elmúlt napokban jelentek meg a Duna rendkívül alacsony vízállásával kapcsolatban.

Két ember meghalt az Ozora Fesztiválon, éjféltől leállnak a zenei programok

A fesztivál szervezői hivatalos közleményben számoltak be arról, hogy két tragikus haláleset történt szombaton az O.Z.O.R.A. Fesztivál területén.

Állásajánlatok Kaposváron