Online Családi napot tart az Agóra

Mivel a valóságban nem lehet megünnepelni a május elsejét, ezért az Együd Árpád Kulturális Központban úgy döntöttek, hogy virtuális majálist rendeznek az intézmény Facebook oldalán.

 

Facebook oldalukon a következőket írják:

 A személyes találkozások varázsa ugyan még várat magára egy kicsit, de a rendhagyó, online Családi napunkig már csak egyet kell aludni. Tornázunk, mesélünk, kézműveskedünk, énekelünk, táncolunk.

Egy kis ízelítő: 10.00 óra napindító torna Felde Rebekával, 15.00 óra Roxínház válogatás műsora, 17.30 óra Somogy Táncegyüttes Négy évszak című előadása.

MAGAZIN

Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt

Egerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.

Macskát mentettek a tűzoltók Gyugyon

Tíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.

Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknál

Várják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.

Kamera buktatta le a kameratolvajt Kaposváron

A körzeti megbízottak április 4-én délután egy belvárosi áruházban igazoltattak egy vásárlót, mert onnan lopásról érkezett bejelentés.

20 műszaki mentés és 20 tűzeset volt Somogyban a hosszú hétvégén

Ugyanannyi tűzhöz, mint műszaki mentéshez riasztották a somogyi tűzoltókat a hosszú hétvégén.

Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnap

A Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.

Állásajánlatok Kaposváron