A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
Keleti temető:
-16:30: A somogyi temetők üzenete c. fotókiállítás megnyitója és díjátadás.
Köszöntő: Puskás Béla, a Somogy Temetkezési Kft. ügyvezető igazgatója
Megnyitó: Lengyel János, a Somogyi Hírlap főszerkesztője
Szakmai értékelés: Dr. Hegedűs György, a Somogyi Fotóklub vezetője
- 17:00: Szita Károly, Kaposvár Megyei Jogú Város polgármestere
gyertyát gyűjt minden kaposvári elhunyt emlékére a Mária-szobornál.
Hősök temploma - Mindszenty tér:
-18:00: Gyászmise, celebrálja Vajda Gábor plébános (Hősök temploma).
-19:00: Tisztelgő főhajtás és gyertyagyújtás a kaposvári hősökért és áldozatokért
![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|