A tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt országos szinten életbe lép az I. fokú vízkorlátozás.
2019. augusztus 16-20. között koncertekkel, szórakoztató rendezvényekkel és tűzijátékkal ünneplik Szent István napját Fonyódon.
Augusztus 16.
20:00 Rió Bulizenekar utcabálja
Augusztus 17.
20:00 Mini Wolf Icicpici Kölyökparty
21:00 Lobo Latino zenekar utcabálja
23:00 Dj. Forkman
Augusztus 18.
20:00 Madarak Bulizenekar, retro diszkó
Augusztus 19.
20:00 Dj.Lovi warm up
21:00 Unisex zenekar élő koncertje
22:30 Dj.Lovi
Augusztus 20.
17:00 Szentmise a Szent István utcai kápolnában
18:00 Kenyérszentelés, néptáncműsor
19:00 Buzsáki Boszorkányos- , Fonyódi Betyárok Néptáncegyesület bemutatója
20:00 Sárdy Barbara, Papp Gyula ünnepi műsora
21:00 Chili Bulizenekar utcabálja
22:00 Tűzijáték
22:15 Chili Bulizenekar utcabálja
![]() Életbe lép az I. fokú vízkorlátozás – mutatjuk mire kell figyelniA tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt országos szinten életbe lép az I. fokú vízkorlátozás.
|
![]() Termelői piacok Somogyban a hétvégén – Mutatjuk, hová érdemes ellátogatniHa szereted a friss, helyi termékeket, a házi sajtokat, mézeket, lekvárokat vagy a közvetlenül a termelőktől származó zöldségeket és gyümölcsöket, akkor érdemes felkeresni valamelyik somogyi termelői piacot a hétvégén.
|
![]() Falunapok és ingyenes fesztiválok Somogyban - mutatjuk a programokatAugusztus első hétvégéjén egymást érik a falunapok, gasztronómiai rendezvények és ingyenes fesztiválok Somogy vármegyében. |
![]() Hőhullámmal indul az augusztus 35 fok feletti hőségre kell készülniJúlius 31-től újabb erős hőhullám éri el Magyarországot, így Somogy vármegyében is ismét tartós kánikulára kell számítani. |
![]() Ellenőrzik a rolllereseket a rendőrök KaposváronKözös ellenőrzések indulnak Kaposváron a rolleresek biztonságos közlekedéséért.
|
![]() Kukásautó és személykocsi is kigyulladt Somogyban szerdánKigyulladt egy hulladékszállító gépjármű, szerda délután Balatonszárszón, a Madách Imre utcában.
|