Eltűnt puszták nyomában tanösvényen – Jelvénygyűjtő túra

Eltűnt kertek után kutatva az Eltűnt puszták nyomában tanösvényen – Jelvénygyűjtő túra

Március 14.:

A mesztegnyői erdei vasúttal utazunk a kakpusztai végállomásra, innen indul a gyalogtúra, melynek során láthatjuk az erdő tavaszi virágait, illetve az erdőben megbújó valamikori házak körüli kertekben még ma is nyíló virágokat és gyümölcsfákat.

A túra résztvevőinek létszáma korlátozott, ezért előzetes jelentkezés szükséges! Tel.: +36 (30) 405-4571

Helyszín, időpont: Mesztegnyő, kisvasút végállomás, 10.00 (gyülekező: 9.30 óra). A túra hossza 6 km, időtartama 3-4 óra, a részvételi díj 500 Ft/fő + a kisvasút jegyára.

 

Időpont: 
2015/03/14 - 10:00

MAGAZIN

Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnap

A Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.

Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence között

Két személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.

Mesefigurákat festettek a Zichy diákjai a kaposvári kórház falaira

Újabb színes meseillusztrációk kerültek a kaposvári kórház Gyermekosztályának járóbeteg-ellátó várótermébe.

586 sofőrt ellenőriztek a rendőrök Kaposváron és a környéken

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai március 31-én Kaposvár és vonzáskörzete forgalmát ellenőrizték fokozottan.

Munkában a motorfűrészek Somogyban

Lakóházat és a közúti közlekedést akadályozó fákat távolítottak el a tűzoltók.

Húsvéti programok Somogyban

Mutatjuk, hogy mulyen húsvéti programok lesznek Somogyban. 

Állásajánlatok Kaposváron