A ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.
Szaunaest csak csajoknak, most először a Virágfürdőben!
Akár fürdőruha nélkül is, zavartalan méregtelenítés gyógyteával, masszázsakcióval, a végén vezetett meditációval a termálfürdőben január 21-én, csütörtökön este 8-tól 11 óráig.
A textilmentes szaunázás valójában visszatérés a hagyományos módszerhez, hiszen eredetileg is meztelenül használták a szaunát – a fürdőruha, főleg, ha műszálas, megakadályozza, hogy távozzanak a méreganyagok a szervezetből, ráadásul például a beleivódott klór kipárolog a levegőbe. Természetesen nem szükséges fedetlen testtel részt venni a programokon: mindenki hozhat magával fürdőlepedőt vagy szaunaruhát, a lényeg, hogy ne műszálas legyen.
Aki mindenképpen szeretne bekerülni a szeánszokra, annak jó hír, hogy felváltva két szaunamester is tartja majd azokat. Ezekre telefonon lehet jelentkezni (82/511-093). Valamennyi szauna a vendégek rendelkezésére áll majd, a másik finnszauna, az aroma- és az infraszauna, valamint a gőzkabin is.
Tehát annak is érdemes eljönnie, aki nem kíván részt venni a szeánszokon. Ők természetesen fürdőruhában is lehetnek. A szeánszok 20.15-kor kezdődnek (a második csoportnak 20.35-kor), először sós-citromos tisztítás, majd mézes-joghurtos táplálás, végül jeges frissítés lesz. A pihenőidőkben gyógyteával is szolgálnak a vendégeknek, ráadásul akciót hirdet Nagy Erik masszőr: 15 perc most csak 1000 ft lesz. A szeánszok után (22.15-től 22.45-ig) a termálmedencék gyógyvizében meditáció lesz a nőiességről Garbóczi Tünde vezetésével. A természetgyógyász a külső és belső szépségről, a harmóniáról, a nőiesség érzéséről, kisugárzásáról és megéléséről tart meditációt.
Tehát január 21-én este Csajos csütörtök! Mamma mia!
Szaunaszeánszok a Csajos csütörtökön
Első csoport Második csoport
20.15 sós-citromos tisztítás 20.35
20.55 mézes joghurtos táplálás 21.15
21.35 jeges frissítés 21.55
![]() Speedmarathon: Somogyban is fokozott ellenőrzések lesznek szerdánA ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.
|
![]() A shownak folytatódnia kell - új helyzet, régi színpadokA választások lezajlottak, az eredmények megszülettek, a politikai térkép pedig átrajzolódott.
|
![]() Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg egy nagybajomi családi házbanTűzhelyen felejtett étel gyulladt meg hétfőn kora délután egy nagybajomi családi házban.
|
![]() Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepénKedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.
|
![]() Lakástűz Kaposváron, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén Somogyban17 esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Nyolc tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() Veteránautók a Kaposvári NagypiaconA Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.
|