11 nap szabadság a diákoknak, jövő héten kezdődik a húsvéti szünet

A 2024/2025-ös tanév rendje szerint a tavaszi szünet Magyarországon 2025. április 17-én, csütörtökön kezdődik, és április 27-én, vasárnap ér véget.

Ez azt jelenti, hogy a szünet előtti utolsó tanítási nap április 16., szerda, míg a szünet utáni első tanítási nap április 28., hétfő lesz. ​

Ez az időszak egybeesik a húsvéti ünnepekkel, amelyek 2025-ben április 20-ra (húsvétvasárnap) és április 21-re (húsvéthétfő) esnek. Április 18-a, nagypéntek, szintén munkaszüneti nap lesz. 

Reméljük, hogy a húsvéti ünnepek alatt és a szünetben is kellemes időjárásban lesz részünk és el lehet menni kirándulni illetve részt lehet venni a szabadtéri programokon. Húsvéti programokért pedig érdemes böngészni oldalunkat, hiszen igyekszünk összeszedni nektek a húsvéti eseményeket  Somogyban. 

MAGAZIN

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningen

A Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.

Tűz segesden, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén

Tizenegyszer volt szükség a somogyi tűzoltók beavatkozására. Kilenc tűzesethez és két műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenyt

Balatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Állásajánlatok Kaposváron