Balesettel indult a szerda

Árokba hajtott egy bútorokat szállító kisteherautó a reggeli órákban Böhönye, Szabadság utcájában.

Tompos Gábor tűzoltó alezredes érkezett elsőként a helyszínre, aki azonnal hívta a 112-t és a tűzoltók kiérkezéséig biztosította a helyszínt. A műveletirányítási központ a helyi önkormányzati tűzoltókat riasztotta a balesethez, akik néhány perc alatt a helyszínre értek. A járművet azonban csak egy munkagép segítségével tudták további károkozás nélkül kivontatni az árokból. Az eset során a kisteherautó utasai nem sérültek meg. 

 

Fotó: Böhönye ÖTP

Időpont: 
csütörtök, 2024, december 12 - 08:49

MAGAZIN

Veteránautók a Kaposvári Nagypiacon

A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főúton

Siófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.

Balesetek Somogyban csütörtökön

Letért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.

Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt

Egerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.

Macskát mentettek a tűzoltók Gyugyon

Tíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.

Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknál

Várják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.

Állásajánlatok Kaposváron