A 67-es főúton történt a baleset.

Közel 2kg-os burger tál, 10×130gr marhahús,cheddar sajt, 400 gr krumpli, bacon es reszelt sajt
- ez az amit meg kell enni ahhoz, hogy valaki teljesítse a Desedán található Lia büfé különleges kihívását. Ennek az a lényege, hogy a fentebb leírt gigaburgert 20 perc alatt kell elfogyasztani, és ha sikerül nem kell kifizetned a hatalmas burgert és még egy nyereményt is kapsz, amely egy ajándék utalvány a büfébe és egy oklevél.
Eddig heten próbálták meg lenyomni az óriási adag ételt, de csak egy embernek sikerült megbirkózni a feladattal a megadott idő alatt. Amihez ezúton is gratulálunk!
Játszani még november 8-ig lehet!
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|
![]() Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningenA Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.
|
![]() Tűz segesden, baleset Siófokon - ez történt a hétvégénTizenegyszer volt szükség a somogyi tűzoltók beavatkozására. Kilenc tűzesethez és két műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenytBalatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.
|
![]() Besurranó tolvaj fosztogatott KaposváronTöbbszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.
|