Elhalasztották a fürdőfesztivál szombati programjait a kaposvári Virágfürdőben

A 07.20-ára, szombatra szervezett Fürdőfesztivál programjait az időjárás miatt nem tudták megtartani Kaposváron a Virágfürdőben.

A szervezők úgy döntöttek, hogy a szombatra tervezett rendezvényt  augusztus 17-re halasztják így a táncbemutatókat és koncerteket ebben az időpontban nézhetik majd meg az érdeklődők. 

Emlékeztetőként mutatjuk az erdeti programot:

 

MAGAZIN

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg egy nagybajomi családi házban

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg hétfőn kora délután egy nagybajomi családi házban.

Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepén

Kedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.

Lakástűz Kaposváron, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén Somogyban

17 esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Nyolc tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

Veteránautók a Kaposvári Nagypiacon

A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főúton

Siófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.

Balesetek Somogyban csütörtökön

Letért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.

Állásajánlatok Kaposváron