Kaposvár útjait takarítja a vadonatúj seprűgép

Pintér Rómeó Facebook posztjában számolt be arról, hogy egy új takarítógép állt munkába Kaposváron. 

A Mathieu MC210-es egy  seprőgép, amely fel tudja szedni, akár a nagyméretű hulladékot, de szegélyeket is  kisöpri és a port, koszt, lombot is  összetakarítja. A seprőgépet fél évre bérelte ki a város és miután kipróbálták és összegyűjtötték a tapasztalatokat közbeszerzési eljárás keretében fogják megvásárolni a kaposváriak számára legalkalmasabb konstrukciót.

MAGAZIN

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Visszatér a pedagógusképzés Kaposvár belvárosába

A 2026/2027-es tanévtől ismét pedagógusképzésnek is otthont ad a MATE Kaposvári Campus belvárosi épülete.

Drónnal és motoros rendőrökkel ellenőrizték az elektromos rollereseket Kaposváron

Közös ellenőrzést tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a kaposvári közterület-felügyelet az elektromos rolleresek körében.

Vezetés közben elaludt a sofőr az M7-esen Balatonszemesnél, egy 15 éves fiú megsérült

Szalagkorlátnak ütközött egy személyautó kedden délelőtt az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, Balatonszemes közelében.

Kaposfest 2026: Hat napon át világszínvonalú koncertek Kaposváron

Augusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.

Energiatakarékossági intézkedéseket vezettek be Kaposváron – Mutatjuk, mely cégek csatlakoztak

A rendkívüli energiahelyzet miatt egyre több kaposvári vállalkozás és országos üzletlánc vezet be energiatakarékossági intézkedéseket.

Állásajánlatok Kaposváron