Gálaműsorral köszöntötte a tavaszt a Roxínház

Több szempontból is első volt a Roxínház Szevasz Tavasz című gálaestje, amelyet háromszor is bemutattak a hétvégén Kaposváron.

 

Első alkalommal szerveztek ugyanis  a Roxínházban olyan válogatásműsort, amelyben az elmúlt évek legsikeresebb előadásaiból láthatták és hallhatták a legnépszerűbb dalokat a nézők. 

Első alkalommal álltak közösen színpadra a Roxínház felnőtt társulata és az utánpótlás társulat, a Roxínház Tanoda tagjai.

Első alkalommal hívták meg a Dél-Dunántúl régió polgármestereit és kulturális programjainak szervezőit, mégpedig azzal a céllal, hogy felhívják magukra a figyelmet, és bemutatkozzunk azoknak a döntéshozóknak is, akik még nem találkoztak a Roxínház előadásaival.  

 

 

A Szevasz, tavasz! gálaműsort két zártkörű előadás után vasárnap a nagyközönség is láthatta. A műsor keretében a nézők a legsikeresebb előadásokból - többek között a Hair, A dzsungel könyve, az Anconai szerelmesek előadásokból - láthattak részleteket, és bepillanthattak az operettek és a kuplék világába is.A kicsi és a nagy Roxínházasok is igazán kitettek magukért, hiszen egymás után jöttek a jobbnál jobb dalok, mindegyik látványos koreográfiával. Olajozottan, rendezetten és nagyon szervezetten ment a műsor. Szépek voltak a jelmezek, aranyosak a gyerekek és nagyon lelkesek a fiatalok(és a kevésbé fiatalok is.) Valóban élmény volt nézni, ahogy énekkel és tánccal igazi tavaszi hangulatot varázsolnak a színpadra a Roxínház tagjai.   (Fotó: Kozma Attila)

 

Időpont: 
hétfő, 2023, március 6 - 10:27

MAGAZIN

Kaposfest 2026: Hat napon át világszínvonalú koncertek Kaposváron

Augusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.

Energiatakarékossági intézkedéseket vezettek be Kaposváron – Mutatjuk, mely cégek csatlakoztak

A rendkívüli energiahelyzet miatt egyre több kaposvári vállalkozás és országos üzletlánc vezet be energiatakarékossági intézkedéseket.

Kaposváron nincs vízhiány, két új kutat fúrnak a vízbiztonság érdekében

A tartós hőség és az ország több részén tapasztalható vízellátási problémák ellenére Kaposváron továbbra is biztosított az ivóvízellátás.

Kaposváron, Nemesdéden és Lábodon is pusztított a tűz a hétvégén

Tizenkettő tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez riasztották a tűzoltókat az elmúlt hétvégén.

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság cáfolja a Duna vízállásával kapcsolatos tévhiteket

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság (OVF) közleményben reagált azokra a félrevezető állításokra, amelyek az elmúlt napokban jelentek meg a Duna rendkívül alacsony vízállásával kapcsolatban.

Két ember meghalt az Ozora Fesztiválon, éjféltől leállnak a zenei programok

A fesztivál szervezői hivatalos közleményben számoltak be arról, hogy két tragikus haláleset történt szombaton az O.Z.O.R.A. Fesztivál területén.

Állásajánlatok Kaposváron