Egészségügyi szűrések is lesznek a kaposvári Polgárok Házában

 Átadták a Polgárok Házát Kaposváron augusztus 20-án ünnepélyes keretek között.

 

Az egykori kórházi épületben mostantól 2 konferenciaterem, 16 irodahelyiség és egy olyan tornaterem szolgálja a somogyi polgárokat, ahol kisebb közösségek mozoghatnak. Emellett egészségügyi szűréseket is végeznek majd az épületben. A házban továbbá otthonra lelt több civil szervezet, melyek segítik és támogatják a város életét.

 

 

A házban kapott helyet többek között a Napkerék Egyesület, az Add a Kezed Alapítvány, az Értelmi Sérültek Somogy Megyei Egyesülete, a Compur Fotóklub, Szabadművészeti Társaság Közhasznú Egyesület, Roma-Kert Egyesület, Ködből Palotát Egyesület, Somogy Megyei Éremgyűjtők Egyesülete, Verebély László Vasúttörténeti Egyesület, Magyar Cukorbetegek Kaposvári Egyesülete vagy a Kaposvár Polgáraiért Egyesület.

MAGAZIN

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningen

A Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.

Állásajánlatok Kaposváron