8 vicces és kreatív hóember

Ha van elég hó, akkor jó móka a hóemberépítés. Ha pedig valaki nem elégszik meg holmi hagyományos hóemberrel,  következzen néhány ötlet inspirációnak.

Hósnoopy, cuki és megcsinálni sem lehet rettenetesen nehéz.

Ki csinálta ezt? - kérdezi a cica és joggal, hiszen ez a gömbölyded hómacska, nem túl hízelgő. Viszont nagyon vicces... 

Ha már nagyon unjuk a hagyományos hóembereket, de mégsem vagyunk túlságosan lázadó hajlamúak ez elég jó opció.

Ennek a hóembernek nem a formája hanem az elhelyezkedése érdekes. Kérdés meddig marad meg a tetőn.

Ez az alkotás tagadhatatlanul egyedi.

Hóapu és hógyerek - nagyon aranyos páros, bár igényel néhány ruhadarabot.

Ez már haladó szint!!!!

Ez a birodalmi lépegető már valószínűleg profi munka hiszen a gyerkőcöt is elbírja. Valószínűleg egy Star Wars rajongó hószobrász műve lehet, de aki a lelkes amatőrként készíti el inkább ne ültessen rá senkit. A kutyát sem!

MAGAZIN

Kiemelt Arany minősítést szerzett a Kaposvári Fúvószenekar

Hónapokon át tartó kitartó munka érett be ezen a hétvégén a Kaposvári Fúvószenekar számára.

Baleset történt a 68-as főúton Mesztegnyőnél

Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Kutyát mentettek egy munkagödörből Pusztakovácsiban

Gödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Állásajánlatok Kaposváron