
Kovács Márió és Juhász Cintia egy olyan boltot nyitottak Kaposváron, ahol csakis minőségi, kézműves, magyar termékeket árulnak: ez lett a Kulipintyó.
Az üzlet még csak alig néhány hetes, de Márió és Cintia elmondták, hogy nagyon pozitívak a visszajelzések, sokan gratulálnak nekik és bíztatják őket, hogy csak így tovább!
Már ennyi idő elteltével is látszik, hogy melyek a legnépszerűbb termékeik:
•a mosdósi Delinke termékek
•somogysárdi mangalica finomságok
•Novák sajtmanúfaktúra prémium sajtjai Kovácsszénájáról
•Mayer szörp Budakesziről
•Garat Malom lisztjei Mohácsról
•Cserpes tejtermékek
, de minden terméküket keresik a vevők.

Óriási sikere lett a Kovászvirág Pékműhely, hagyományos kovászos eljárással készült kenyereinek, ami jelenleg heti 3 nap elérhető náluk (Kedd,Péntek,Szombat).

A héten érkeznek natúr szappanok és folyamatosan azon igyekeznek, hogy az igényeknek megfelelőlen bővítsék a kínálatot!
A Kulipintyóba a tervek szerint érkezik majd:
•házi tojás
•szabadtartású csirkék vákuumos kiszerelésben
•Angus marha
•vegyszermentes zöldség-gyümölcs.
Cím: 7400 Kaposvár, Füredi u. 72 (Füredi u. és a Nádor u. sarka)
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |
![]() Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségbenSzívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen. |
![]() Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év StrandételeSomogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet. |
![]() A Bagossy Brothers és a 30Y is koncertezik Kaposváron a Rippl-Rónai FesztiválonMár biztos, hogy idén is nagyszabású koncertekkel várja a közönséget a Rippl-Rónai Fesztivál. |
![]() Négy település tűzoltói dolgoztak Látrányban a lángok megfékezésénFa dőlt egy villanyoszlopra, leszakította az elektromos vezetékeket és meggyújtotta a környezetében lévő aljnövényzetet szerda délelőtt Látrány külterületén.
|
![]() Visszatér a pedagógusképzés Kaposvár belvárosábaA 2026/2027-es tanévtől ismét pedagógusképzésnek is otthont ad a MATE Kaposvári Campus belvárosi épülete.
|