Nekiment a szembejövő autónak, de továbhajtott

Ismeretlen személy az általa vezetett ismeretlen forgalmi rendszámú, feltehetően fekete Opel Insignia típusú gépkocsival 2021. november 24-én 16 óra 45 perckor Kaposvár külterületén, a 6701-es számú út 2+800 kilométerszelvényében anyagi kárral járó közúti közlekedési balesetet okozott.

 

A sofőr a város irányából Juta felé közlekedett, amikor a 61-es számú út felüljárója alatt kissé áttért a szembejövő sávba, ahol nekiütközött egy szürke Renault típusú személyautó bal oldali visszapillantó tükrének, majd a helyszínről adatai hátrahagyása, illetve a hatóság értesítése nélkül elhajtott.

Kérjük, hogy akik az esemény körülményeivel kapcsolatban érdemleges információval rendelkeznek, jelentkezzenek személyesen a Kaposvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán (7400 Kaposvár, Szent Imre u. 12.), vagy hívják a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-82-502-700-as telefonszám 2502-es mellékét, illetve tegyenek bejelentést a 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámon.

MAGAZIN

Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence között

Két személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.

Mesefigurákat festettek a Zichy diákjai a kaposvári kórház falaira

Újabb színes meseillusztrációk kerültek a kaposvári kórház Gyermekosztályának járóbeteg-ellátó várótermébe.

586 sofőrt ellenőriztek a rendőrök Kaposváron és a környéken

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai március 31-én Kaposvár és vonzáskörzete forgalmát ellenőrizték fokozottan.

Munkában a motorfűrészek Somogyban

Lakóházat és a közúti közlekedést akadályozó fákat távolítottak el a tűzoltók.

Húsvéti programok Somogyban

Mutatjuk, hogy mulyen húsvéti programok lesznek Somogyban. 

Csendesült a szélvihar Somogyban

Kilenc alkalommal kérték a somogyi tűzoltók segítségét hétfőn a vihar okozta károk felszámolásához.

Állásajánlatok Kaposváron