Járőrözni vitték a rendőrök születésnapján a 4 éves Armandot

Armand idén négy éves lett, szülei pedig egy különleges meglepetést szerettek volna szerezni kisfiúknak. Levélben kérték hát a somogyi rendőröket, hogy ha lehet, a jeles napon az igazi rendőrök köszöntsék fel az ünnepeltet.

 

A Siófoki Rendőrkapitányság munkatársai örömmel vették a feladatot. Hogy egy gyermek álma valóra válhasson, 2021. szeptember 19-én ajándékcsomaggal lepték meg, és járőrözni is magukkal vitték az ifjú kollégát. Mondani sem kell, Armand ha felnő, rendőr akar lenni!

Időpont: 
hétfő, 2021, szeptember 20 - 12:56

MAGAZIN

Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget

Augusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat.

Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségét

Öt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.

Kiégett egy autó Marcalinál

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségben

Szívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen.

Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év Strandétele

Somogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet.

 

Állásajánlatok Kaposváron