A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

Vasárnap késő délután a Budapestről 16:35-kor Keszthelyre indult Balaton IC (IC 1876) a Szabadifürdő megállóhelyen lévő vasúti átjáróban egy autó által vontatott lakókocsival ütközött össze.
A baleset bekövetkezésekor a fény- és félsorompó rendben működött, személyi sérülés nem történt. A helyszínelés ideje alatt - várhatóan 21 óráig - Szabadisóstó és Siófok között szünetel a közlekedés, várhatóan pótlóbuszokat indítanak.
mávinform
![]() Felborult egy kamion az M7-esen, HolládnálA kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.
|
![]() A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi BöhönyénEgy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,
|
![]() Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlatonA határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.
|
![]() Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunkA magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.
|
![]() Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddigSomogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.
|
![]() Fenyves és tölgyerdő aljnövényzete pusztult el KadarkútonNégy hektáros területen több mint négy órát dolgoztak a tűzoltók kedden, Kadarkút külterületén.
|