Ősztől újabb 79 kamera figyeli majd Kaposvárt

Ősztől újabb 79 kamera fogja figyelni Kaposvár utcáit, köztereit, utána pedig még további 33 kamerát szerelünk fel.

Ezzel egész Kaposvár területe le lesz fedve jelentette be Szita Károly ma délelőtt egy sajtótájékoztatón. A 250 millió forintotos beruházással így már 190 kamera figyeli majd Kaposvár utcáit.

MAGAZIN

Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégén

Huszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.

A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradort

A hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.

Változékony, de egyre enyhébb tavaszi idő Somogy vármegyében

Az előttünk álló napokban Somogy vármegye időjárását továbbra is frontok alakítják, de a korábban vártnál enyhébb légtömegek is megjelennek.

Nagy területen égett a nádas Szenyéren, a tüzet már eloltották

Jelentős kiterjedésű tűz pusztított 2026. április 19-én Szenyéren, a Petőfi utca melletti területen, ahol mintegy öt hektáron égett le a nádas és a száraz aljnövényzet.

Oldalával az árokba borult egy autó a 681-es főúton Nagyatádnál

A tűzoltók áramtalanították a járművet.

Összehangolt ellenőrzés az M7-es autópálya somogyi szakaszán

Az előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.

Állásajánlatok Kaposváron