Hét műszaki mentésnél és tizenhat tűzesetnél avatkoztak be a tűzoltók az elmúlt napokban, Somogy vármegyében.

Súlyos betegség következtében, 29 éves korában meghalt Siklósi Örs, az AWS nevű zenekar frontembere. A hírt az AWS Facebook-oldalán közölték a rajongókkal.
„Júniusban Örsnél leukémiát diagnosztizáltak. Megszakadt szívvel tudatjuk veletek, hogy tegnap, február 5-én társunk, barátunk, testvérünk, Siklósi Örs 29 éves korában hosszú küzdelem után távozott közülünk”.
A bejegyzésben arról is írnak, hogy Örs azt tervezte, januárban személyesen is beszél betegségéről, tavasszal szólólemezt adott volna ki, nyáron készül el az AWS ötödik nagylemeze, ősztől pedig újra koncerteztek volna.
![]() Tűzvész pusztított Kaposváron és Somogysámsonban is a hétvégénHét műszaki mentésnél és tizenhat tűzesetnél avatkoztak be a tűzoltók az elmúlt napokban, Somogy vármegyében.
|
![]() Kaposvárra érkeztek a Most Wanted sztárjai – itt látták az üldözőket és az üldözötteketNem mindennapi forgatás zajlott az elmúlt napokban Kaposváron: |
![]() Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönségetAugusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat. |
![]() Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségétÖt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.
|
![]() Kiégett egy autó MarcalinálKigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
|
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |