Karácsony előtt fosztogatta a kaposvári sírokat

Az ügy adatai alapján az akkor még ismeretlen elkövető tavaly, a karácsonyt megelőző héten több kaposvári temetőből is, a sírhelyeket megrongálva tulajdonított el bronz díszeket, szobrokat.

 

A nyomozás során egy 50 éves helyi férfi került a hatóság látókörébe, akit a kaposvári nyomozók minősített lopás bűntett gyanúja miatt hallgattak ki. A rendőrök az időközben már értékesített kegyeleti tárgyakat csaknem hiánytalanul felkutatták és lefoglalták, melyeket így 2021. január 7-én visszaszolgáltathattak az elhunytak hozzátartozóinak.

Időpont: 
péntek, 2021, január 8 - 19:58

MAGAZIN

Több településről indulnak hajók és változik a kompmenetrend május 1-től a Balatonon

Május 1-jétől jelentős változások lépnek életbe a Balaton közlekedésében: módosul a kompmenetrend, és tovább bővül a hajózási szezon is.

Érkezik a nyárias idő Somogyba, de nem marad sokáig

A hétvége időjárása Somogy megyében látványos változást hoz:

Ballagások,hosszú hétvége, érettségi - jön a roham a MÁV-nál

A május elsejei hosszú hétvégével idén a megszokottnál korábban indul a balatoni előszezoni menetrend:

Majálisok Somogyban és a Balaton körül – 2026. május 1.

Május elsején ismét megtelnek élettel Somogy vármegye települései és a Balaton környéke: a klasszikus majális hangulat, családi programok, zene, gasztronómia és különleges tematikus események várják az érdeklődőket.

Munkagödörben dolgozó férfira omlott a föld Somogyszobon

Föld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.

Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó Kaposújlaknál

A tűzoltók áramtalanították az autót.

Állásajánlatok Kaposváron