Frissen préselt bioalmalé Szennából olcsón - mutatjuk hol és mikor

A Tomka és lányai nevet viselő biogazdaság Szennában található, ahol rengeteg finom zöldséget és gyümölcsöt termesztenek, de készítenek biolekvárokat, gyümölcslevet, meggymagpárnát és mézeskalácsot is.

 

Tomkáék fantasztikusan finom almalét is készítenek az őszi időszakban,  a frissen szüretelt gyümölcsökből maguk préselik ki az ízletes ugyanakkor nagyon egészséges nedűt. Amit pedig érdemes erről az almaléről tudni az, hogy teljesen bio, sem cukrot sem tartósítószert nem tartalmaz, ellenőrzött ökológiai gazdaságból származik és rendkívül finom.  Nagyon egészséges, tele van vitaminnal, ami ebben a vírusos időszakban kifejezettem jó dolog. 

Ezt a finomságot és még sok mást is megvásárolhattok a Nagypiacon, ahol most fantasztikus akcióval várnak titeket. Az 5 literes almalé lesz akciós pénteken és szombaton a Nagypiacon. Az ára 2.600ft, de ha valaki két darabot vásárol, akkor 4.500ft a kettő.

 

 Nem kell azonban látatlanban megvenni a nedűt, hiszen meg is lehet kóstolni Tomkáéknál a bioalmalét.

Tomkáékról itt olvashatsz többet: https://kaposvariprogramok.hu/node/7735

Időpont: 
szerda, 2020, november 18 - 13:10

MAGAZIN

A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenyt

Balatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Állásajánlatok Kaposváron