M. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.

Mazsi egy nagyon aranyos terápiás kutyus, aki már számtalan gyermeknek segített a gyógyulásban, és rengetegnek fog a felépülése után.
Most viszont Mazsinak kell a segítség ugyanis a gyorsabb talpraállás érdekében szüksége lenne egy kutyakocsira. Mazsi gazdája azt írja Facebook posztjában, hogy fizikailag és lelkileg is óriási terhet venne le róluk, és a kutyus pedig sokkal boldogabb lenne, ha függőleges helyzetben is láthatná, érzékelhetné a világot.

Zsibrita András (Zsiga-Biga kutyakocsi), felajánlotta a kocsi bérlésének lehetőségét. Ehhez kérnek segítséget tőletek, hogy visszaadhassák Mazsinak a mozgás és munka örömét.
Segítségeteket előre is hálásan köszönöm, kiskutyám nevében is - írja Mazsi gazdája.
Erdélyi Noémi Éva OTP 11773401-05775662
![]() M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóitM. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.
|
![]() Baleset történt LengyeltótibanÁrokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.
|
![]() Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégénHuszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.
|
![]() A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradortA hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.
|
![]() Változékony, de egyre enyhébb tavaszi idő Somogy vármegyébenAz előttünk álló napokban Somogy vármegye időjárását továbbra is frontok alakítják, de a korábban vártnál enyhébb légtömegek is megjelennek.
|
![]() Nagy területen égett a nádas Szenyéren, a tüzet már eloltottákJelentős kiterjedésű tűz pusztított 2026. április 19-én Szenyéren, a Petőfi utca melletti területen, ahol mintegy öt hektáron égett le a nádas és a száraz aljnövényzet.
|