
Sajnos az időjárás nem kényeztet el minket ezen a hétvégén, hiszen benne járunk javában a nyárban, ám strandolni szombaton és vasárnap sem lehet. Az összes szombati programot itt találjátok.
Szerencsére sokféle program közül tudtok választani ezen a hétvégén is, mutatjuk melyek ezek.
1. Szombaton este hat órakor a Vitéz László és az elásott kincs című előadást láthatjátok a Bábszíntérben.

2. Szombat délelőt szebbnél szebb kutyusokat csodálhattok meg a CAC Vadászkutya kiállításon a Zaranyi erdőnél.

3. Túrázni is mehettek, délelőtt a meteorosokkal Kaposszentjakab felé kerülhettek egyet.
4. A Krisna-völgyi búcsút is a hétvégén rendezik meg, ahol pénteken, szombaton és vasárnap is remek programokkal várnak minden érdeklődőt.
5. Hajmáson Ninja versenyt rendeznek, ami akkor is remek szórakozásnak ígérkezik, ha nem vesztek részt, hanem csak nézitek a bátor vállalkozókat.
6. Ha mégiscsak a Balatonra mennétek, Lellén Vakáció partyval várnak mindenkit esténként.

7. A Kultik mozi is remek filmekket várja a kicsiket és nagyokat is a hétvégén.

![]() Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönségetAugusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat. |
![]() Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségétÖt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.
|
![]() Kiégett egy autó MarcalinálKigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
|
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |
![]() Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségbenSzívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen. |
![]() Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év StrandételeSomogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet. |