A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

2020. június 23-án Siófokon, az Aranypart strandjain tartottak bűn- és balesetmegelőzési, valamint áldozatvédelmi programot a Siófoki Rendőrkapitányság szakemberei.
Az előadók felhívták a nyaralók figyelmét értékeik megőrzésére, az áldozattá válás megelőzésére, valamint az üresen maradt hétvégi házak, apartmanok védelmével kapcsolatban adtak hasznos tanácsokat.
Zavartalan pihenése érdekében érdemes megfogadni a rendőrség tanácsait!
Amennyiben mégis áldozattá válik, azonnal értesítse a rendőrséget a 107-es vagy 112-es segélyhívó számok egyikén!
A nyár folyamán a siófoki strandokon többször találkozhatnak a fürdőzők a megelőzési szakemberekkel, akik a tájékoztatáson kívül játékos formában megismertetik a gyerekekkel a vagyonbiztonság fontos kérdéseit is.
![]() Felborult egy kamion az M7-esen, HolládnálA kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.
|
![]() A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi BöhönyénEgy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,
|
![]() Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlatonA határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.
|
![]() Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunkA magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.
|
![]() Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddigSomogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.
|
![]() Fenyves és tölgyerdő aljnövényzete pusztult el KadarkútonNégy hektáros területen több mint négy órát dolgoztak a tűzoltók kedden, Kadarkút külterületén.
|