Így épül a Burger King és környéke Kaposváron

Úgy tűnik a kaposvári népesség nagyon szereti a hasát és a gyorskajákat is hiszen annak a híre, hogy a Burger King és a KFC is Kaposvárra érkezik hihetetlenül nagy érdeklődést és örvendezést váltott ki.

A Wikipédián azt olvashatjuk, hogy állítólag már 2020. nyarán hamburgerezhetünk is a Burger KIngben és tölthetjük újra ingyen az üdítőspoharainkat az Áchim András utcában. Az alábbi videóban azt is láthatjátok, hogy fog kinézni, hiszen már a beton elemeket daruzzák az épületre.

 

A KFC helyéről egyelőre még csak pletykákat hallani (lehet, hogy a Tesconál lesz), de annyi biztos, hogy a munkaerőt már keresik az üzletbe. 

Egyébként a videón jól látszik, hogy gőzerővel zajlik a Petőfi tér és a helyi autóbusz-állomás átépítése Kaposvár belvárosában

Az Esterházy híd északi hídfőjén a lift épületét és a rámpa között helyet kapó üzlethelyiségek falait betonozzák a szakemberek, az új utasforgalmi iroda vasútállomás felőli oldalán pedig már az új létesítmény útjai készülnek. A donneri oldalon a rámpa zsaluzása és vasalása a végéhez közeledik, a jövő héten már a betonozás várható.

MAGAZIN

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddig

Somogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.

Állásajánlatok Kaposváron