Felelőtlen sofőröket szűrtek ki a forgalomból Somogyban

A hétvégén öten jogosítvány nélkül, illetve eltiltás hatálya alatt közlekedtek Somogyban, mindannyiuk ellen eljárás indult.

A járőrök március 21-22. között Barcson, Csurgón, Gamáson, Kaposváron és Kálmáncsán olyan sofőrökkel szemben intézkedtek, akik nem rendelkeztek vezetői engedéllyel. Közülük két járművezető eltiltás hatálya alatt is állt, ellenük büntetőeljárás indult.

 

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság ezúton is felhívja a figyelmet arra, hogy a biztonságos közlekedéshez szabálykövető magatartás szükségeltetik, ezért aki a szabályokat szándékosan megszegi, komoly szankciókra számíthat!

 

…hogy mindenki hazaérjen!

Időpont: 
kedd, 2026, március 24 - 21:22

MAGAZIN

Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó Kaposújlaknál

A tűzoltók áramtalanították az autót.

Tetőtűz Szennán, baleset Fonyódon - ez történt Somogyban a hétvégén

Huszonhárom esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Tizenegy tűzesethez és tizenkét műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóit

M. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.

Baleset történt Lengyeltótiban

Árokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.

Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégén

Huszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.

A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradort

A hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.

Állásajánlatok Kaposváron