Újra útnak indul a karácsonyi fénybusz Kaposváron

Egy év kihagyás után ismét megjelenik Kaposvár utcáin a város egyik legkedveltebb adventi látványossága, a fénybusz.

A különleges, ünnepi díszkivilágítással ellátott jármű tavaly is közlekedett és idén újra lehetőség nyílik arra, hogy a kaposváriak és az ide látogatók felüljenek rá. Az izzósorokkal feldíszített busz a 12-es vonalon közlekedik majd, így a mindennapi utazást is ünnepi hangulattal tölti meg.

 

Pintér Rómeó a Facebookon jelentette be, hogy december 6-án, Mikulás napján ismét forgalomba áll a fénybusz, és az adventi időszak teljes ideje alatt megtekinthető, illetve igénybe is vehető lesz. A látványos jármű tavaly is nagy sikert aratott, így sokan örülnek, hogy idén újra színt és fényt visz a téli utcákra.

 

Aki szeretné átélni a különleges élményt, az ünnepi hetekben bármikor felszállhat rá, és élvezheti a város karácsonyi hangulatát a fényekben úszó busz fedélzetén.

Időpont: 
csütörtök, 2025, november 20 - 17:43

MAGAZIN

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg egy nagybajomi családi házban

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg hétfőn kora délután egy nagybajomi családi házban.

Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepén

Kedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.

Lakástűz Kaposváron, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén Somogyban

17 esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Nyolc tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

Veteránautók a Kaposvári Nagypiacon

A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főúton

Siófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.

Balesetek Somogyban csütörtökön

Letért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.

Állásajánlatok Kaposváron