Megkezdődtek az útburkolati jelek felújítási munkálatai Kaposváron

Elkezdődött Kaposváron az éves útburkolati jelek felújítása – közölte a Kaposvári Városüzemeltetési Nonprofit Kft. 

A munkálatok első üteme a város forgalmasabb útszakaszait érinti, a festési munkák az Áchim András utcai körforgalomnál kezdődtek meg.

A következő napokban az alábbi útszakaszokon dolgoznak a szakemberek:

  • Áchim András utca (a Noszlopy Gáspár utcai körforgalomtól a dr. Kaposváry György útig)

  • Kontrássy utca – Zárda utca

  • Bereczk Sándor utca

  • dr. Kaposváry György út

  • József Attila utca

A munkálatok ideje alatt teljes útlezárásra nem kell számítani, azonban az érintett szakaszokon ideiglenes forgalomkorlátozásra és lassabb haladásra lehet számítani. A városüzemeltetési cég arra kéri az autósokat és közlekedőket, hogy fokozott figyelemmel és türelemmel közlekedjenek az érintett területeken.

 

A burkolati jelek frissítése hozzájárul a közlekedésbiztonság javításához, ezért a karbantartás nemcsak esztétikai, hanem biztonsági szempontból is kiemelt jelentőséggel bír. A munkák várhatóan a hét folyamán befejeződnek az említett útszakaszokon.

MAGAZIN

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddig

Somogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.

Fenyves és tölgyerdő aljnövényzete pusztult el Kadarkúton

Négy hektáros területen több mint négy órát dolgoztak a tűzoltók kedden, Kadarkút külterületén.

Állásajánlatok Kaposváron