Tulipánszüret Szőlősgyörökön – Tavaszi élmény a TulipGardenben
A tavasz egyik legszínesebb eseményeSzőlősgyörökön: megnyitotta kapuit a TulipGarden Balaton, ahol egészen április 21. hétfőig várják a látogatókat a virágzó tulipánmezőkön.
A kert már most is színpompás látványt nyújt, a késői bimbós virágok pedig sorra készülnek a kibontakozásra. A szervezők minden virágkedvelőt szeretettel várnak naponta 10:00 és 17:00 óra között. A program helyszíne: 8692 Szőlősgyörök, Külterület.
Az élmény nemcsak a látványról szól: a látogatók saját kezűleg is szedhetnek tulipánt, amely különleges emlékké varázsolja a tavaszi kiruccanást. Az eseményhez online jegyvásárlási lehetőség is elérhető, amely nemcsak kényelmes, hanem kedvezőbb is a helyszíni vásárlásnál.
Miért éri meg online jegyet vásárolni?
-
Kedvezményes ár: Az online jegy ára 1400 Ft/fő, míg a helyszíni jegy 1500 Ft-ba kerül.
-
Ajándék tulipán: Az online jegy mellé két szál tulipán jár, amelyet a látogató saját maga választhat és szedhet le.
-
Gyorsabb belépés: A sorban állás elkerülhető, az online jeggyel egyszerű és gyors a belépés.
A tavasz varázslatos hangulatához kiváló programot kínál a tulipánszüret: nemcsak a természet szerelmeseinek, hanem családoknak, baráti társaságoknak is felejthetetlen kikapcsolódást jelent. A szervezők arra biztatnak minden érdeklődőt, hogy időben biztosítsák helyüket a https://tulipgarden.hu/jegy/ oldalon keresztül.
Az idei húsvét a TulipGardenben virágillatban, színekben és vidámságban bővelkedik – érdemes részese lenni.
LEGKÖZELEBBI PROGRAMOK
-
2026/08/06 - 11:00
-
2026/08/06 - 18:00
-
2026/08/06 - 19:00
-
2026/08/06 - 21:00
-
2026/08/07 - 18:00
MAGAZIN
![]() A Bagossy Brothers és a 30Y is koncertezik Kaposváron a Rippl-Rónai Fesztiválon |
![]() Négy település tűzoltói dolgoztak Látrányban a lángok megfékezésénFa dőlt egy villanyoszlopra, leszakította az elektromos vezetékeket és meggyújtotta a környezetében lévő aljnövényzetet szerda délelőtt Látrány külterületén.
|
![]() Visszatér a pedagógusképzés Kaposvár belvárosábaA 2026/2027-es tanévtől ismét pedagógusképzésnek is otthont ad a MATE Kaposvári Campus belvárosi épülete.
|
![]() Drónnal és motoros rendőrökkel ellenőrizték az elektromos rollereseket KaposváronKözös ellenőrzést tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a kaposvári közterület-felügyelet az elektromos rolleresek körében.
|
![]() Vezetés közben elaludt a sofőr az M7-esen Balatonszemesnél, egy 15 éves fiú megsérültSzalagkorlátnak ütközött egy személyautó kedden délelőtt az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, Balatonszemes közelében. |
![]() Kaposfest 2026: Hat napon át világszínvonalú koncertek KaposváronAugusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.
|

















