Egy motorost és egy ittas sofőrt füleltek le a rendőrök Somogyban

A járőrök március 2-án 23 óra 16 perckor Toponáron igazoltattak egy motorost és megállapították, hogy sohasem rendelkezett jogosítvánnyal.

A 43 éves taszári férfit előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra, majd engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vették, és a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság fogdájába vitték.

 

A körzeti megbízottak március 3-án 11 óra 48 perckor Barcson ellenőriztek egy sofőrt, akinél az alkoholszonda pozitív értéket jelzett. Megállapították, hogy a 61 éves helyi lakos nem rendelkezett vezetői engedéllyel sem, mert azt már 21 éve elvették. A férfit előállították a rendőrkapitányságra, majd szabálysértési őrizetbe vették. Ellene az ittas vezetés miatt bűntető, az engedély nélküli vezetés miatt szabálysértési eljárás indult.

 

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság ezúton is felhívja a figyelmet arra, hogy aki ittasan vagy kábítószer hatása alatt járművet vezet, elfogadhatatlan kockázatot vállal, és mások életét is veszélyezteti. Az ittas vezetés és a bódító szer hatása alatt történő járművezetés negatív hatással van a közlekedés biztonságára és a vezetés minőségére.

 

Időpont: 
kedd, 2025, március 4 - 20:11

MAGAZIN

Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningen

A Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.

Tűz segesden, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén

Tizenegyszer volt szükség a somogyi tűzoltók beavatkozására. Kilenc tűzesethez és két műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenyt

Balatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Állásajánlatok Kaposváron