Úthelyzet Somogyban kedden este

Lakitelek, Szentes és Szeged térségében esik vagy szállingózik a hó. 

A Dunántúl középső részén, valamint Somogy és Tolna vármegye egyes részein továbbá az Alföld délkeleti részén esik vagy szemerkél az eső. Szántód, Tamási, Kaposvár és Pécs térségéből továbbra is ónos esőt jeleztek, fokozott óvatossággal közlekedjenek!

A gyorsforgalmi, valamint a fő- és mellékutak burkolata a preventív védekezés nyomán szinte mindenütt sónedves, a csapadékos területeken vizesek, nedvesek. 

Jellemzően jók a látási viszonyok.

Hazánkban szélcsend van, néhol gyenge a légmozgás.

A hőmérséklet -4 és +3 fok között változik.

 

(Forrás: a Magyar Közút és az MKIF mérnökségei)

MAGAZIN

Lángra lobbant a melléképület Fonyódon

 

Kedden délben Fonyódra riasztották a tűzoltókat. A Turul utcában égett egy épület.

Égett a száraz növényzet Magyaregresnél

Lángra kapott a száraz aljnövényzet és a nádas szerda délután Zics és Somogyegres között.

Földrengés volt Somogyban

Csütörtökre virradó éjszaka kisebb földmozgást észleltek a Magyarország–Horvátország határ térségében, a Somogy vármegyei Bolhó közelében.

Egy kiskopádi házaspár különleges, kézműves ékszerekkel hódít

A Door to a New Life – Paracord Man egy viszonylag új kézműves kezdeményezés, amely Angyal Dávid ötleteként indult, majd felesége, Angyal Judit is csatlakozott hozzá.

Speedmarathon: Somogyban is fokozott ellenőrzések lesznek szerdán

A ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.

A shownak folytatódnia kell - új helyzet, régi színpadok

A választások lezajlottak, az eredmények megszülettek, a politikai térkép pedig  átrajzolódott.

Állásajánlatok Kaposváron