Hét műszaki mentésnél és tizenhat tűzesetnél avatkoztak be a tűzoltók az elmúlt napokban, Somogy vármegyében.

Egy könnyűszerkezetes, raktárként funkcionáló épület borult lángba csütörtök reggel Ádándon, az Árpád utcában.
Az esethez a siófoki hivatásos tűzoltók vonultak, akik összesen hat vízsugárral támadták a tüzet és védték a szomszédos épületeket a lángoktól. Az egységeknek mintegy két és fél óra alatt sikerült megfékezni a tűz pusztítását. Az eset során személyi sérülés nem történt.
Fotó: Siófok HTP
![]() Tűzvész pusztított Kaposváron és Somogysámsonban is a hétvégénHét műszaki mentésnél és tizenhat tűzesetnél avatkoztak be a tűzoltók az elmúlt napokban, Somogy vármegyében.
|
![]() Kaposvárra érkeztek a Most Wanted sztárjai – itt látták az üldözőket és az üldözötteketNem mindennapi forgatás zajlott az elmúlt napokban Kaposváron: |
![]() Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönségetAugusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat. |
![]() Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségétÖt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.
|
![]() Kiégett egy autó MarcalinálKigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
|
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |