Illés Napi búcsút és Falunapot tartottak Böhönyén

Jó hangulatban zajlott az Illés-napi búcsú Böhönyén szombaton. 

Az érdeklődőket és a szórakozni vágyókat egész napos programokkal várták a somogyi településen. Délután kettő órától főzöverseny vette kezdetét a Sportpályán, ínycsiklandó ételek rotyogtak a kondérokban, amelyeket lelkesen kevertek az amatőr szakácsok, majd kezdetét vette a színpadi program. Fellépett a Gézengúz Óvoda, a Böhönyei Dalkör és a Festetics Pál Általános Iskola néptánccsoportja is. Az egész napos programot tűzijáték zárta. 

Fotó: Községi Könyvtár és Művelődési Ház Böhönye

Időpont: 
vasárnap, 2024, július 21 - 20:50

MAGAZIN

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddig

Somogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.

Állásajánlatok Kaposváron