Áruház a neten - 4500 féle terméket találtok az Efru webáruházban

Az ERÁD-TRADE Kft. 2020. nyarán alakult non-food nagykereskedésként.

Csuka Ernő alapította egy társával együtt, a cég neve a két alapító keresztnevének az első 2 betűjéből tevődik össze. Egész Magyarországon vannak képviselőik, akik tableten keresztül veszik fel a rendeléseket a kiskeregységektől. A cég első éveiben csak kiskereskedelmi egységeket szolgált ki, de a tavalyi évben nyitott a lakosság felé is a webshopon keresztül. 

 

A cég indulásakor 650 féle termék volt, ez ma már 4500 féle. A fő profil az elem és az izzó volt, de az ma már csak nagyon kevés százalékát teszi ki a rendeléseknek. Az elmúlt évek alatt bővült a termékkészlet rengeteg háztartási eszközzel, szezonális termékekkel (Karácsonyi, Valentin napi, Húsvéti, Nyári), írószerekkel és játékokkal.  A cég székhelye és telephelye Debrecenben található. 

 

A cég, mint családi vállalkozás üzemel és mivel még 4 éves, ezért mint saját gyereküket úgy óvják és nevelik a tulajdonosok. Nagyon rugalmas a cég, mert ha valamire szükségük van a partnereknek, igyekszenek minél hamarabb teljesíteni. A tulajdonosok nagy részt vállalnak a cég életében, sok energiát fektetnek bele. A cég különlegessége, hogy nagyon széles szortimentet tart fajtaválasztékban, amit a partnerek értékelnek és örülnek neki. Egész évben az árukészlet változatos, folyamatosan frissül és kiegészül a szezonális termékekkel. 

A jelenlegi 2 tulajdonos férj és feleség, így minden idejüket együtt tudják tölteni. A lányuk egyetemista, de a kezdetektől részt vesz a cég életében és szabadidejében nagyon sokat tesz érte.               

Webshop: www.efru.hu

     Facebook: Erád-Trade Kft       

                    Email: eradtrade@gmail.com                      

 

Időpont: 
szerda, 2024, március 27 - 20:45

MAGAZIN

Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget

Augusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat.

Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségét

Öt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.

Kiégett egy autó Marcalinál

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségben

Szívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen.

Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év Strandétele

Somogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet.

 

Állásajánlatok Kaposváron