A május elsejei hosszú hétvégével idén a megszokottnál korábban indul a balatoni előszezoni menetrend:
A háromnapos országos minősítő versenyen több mint 200 ló versenyez majd 70-140 cm-es magasságon.
A versenyszámok mindhárom nap reggel 8 órakor kezdődnek és várhatóan este 9 óráig zajlanak majd. Ez a hétvége egyben az utolsó erőpróba a díjugratóknak a március 15-i ünnepi hétvégén rendezendő Fedettpályás Díjugrató Döntő előtt, aminek szintén Kaposvár ad majd otthont. A rangos eseményre az ország legjobb díjugratóit várják a Pannon Lovasakadémiára.
Mindkét hétvége ingyenesen látogatható a nézők számára.
![]() Ballagások,hosszú hétvége, érettségi - jön a roham a MÁV-nálA május elsejei hosszú hétvégével idén a megszokottnál korábban indul a balatoni előszezoni menetrend:
|
![]() Majálisok Somogyban és a Balaton körül – 2026. május 1.Május elsején ismét megtelnek élettel Somogy vármegye települései és a Balaton környéke: a klasszikus majális hangulat, családi programok, zene, gasztronómia és különleges tematikus események várják az érdeklődőket.
|
![]() Munkagödörben dolgozó férfira omlott a föld SomogyszobonFöld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.
|
![]() Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó KaposújlaknálA tűzoltók áramtalanították az autót.
|
![]() Tetőtűz Szennán, baleset Fonyódon - ez történt Somogyban a hétvégénHuszonhárom esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Tizenegy tűzesethez és tizenkét műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóitM. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.
|