Katonai konvoj vonul Somogyban szerdán

A Magyar Honvédség Klapka György 1. Páncélosdandár 2. Lövészzászlóalj hosszú távú vezetési gyakorlatot hajt végre február 21-én, figyelmeztet egy Facebook posztban a kaposvári Klapka György 1. Páncélosdandár.

A katonai gyakorlat miatt reggel 8 és 19 óra között – a kaposvári laktanya, a 61-es számú főút, 7-es számú főút és Nagykanizsa, lőtér közötti útszakaszon honvédségi járművekre kell számítani a közlekedésben.

MAGAZIN

Összehangolt ellenőrzés az M7-es autópálya somogyi szakaszán

Az előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.

Lángra lobbant a melléképület Fonyódon

 

Kedden délben Fonyódra riasztották a tűzoltókat. A Turul utcában égett egy épület.

Égett a száraz növényzet Magyaregresnél

Lángra kapott a száraz aljnövényzet és a nádas szerda délután Zics és Somogyegres között.

Földrengés volt Somogyban

Csütörtökre virradó éjszaka kisebb földmozgást észleltek a Magyarország–Horvátország határ térségében, a Somogy vármegyei Bolhó közelében.

Egy kiskopádi házaspár különleges, kézműves ékszerekkel hódít

A Door to a New Life – Paracord Man egy viszonylag új kézműves kezdeményezés, amely Angyal Dávid ötleteként indult, majd felesége, Angyal Judit is csatlakozott hozzá.

Speedmarathon: Somogyban is fokozott ellenőrzések lesznek szerdán

A ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.

Állásajánlatok Kaposváron