Arcon ütötte majd a buszmegálló üvegfalába ütötte egy nő fejét egy férfi Marcaliban

Az agresszort a marcali rendőrök bűnügyi őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2023. július 5-én 16 óra körül segélyhívás érkezett, miszerint az egyik marcali autóbuszmegállóban egy nőt bántalmaznak. A fékevesztett férfi az asszonyt több alkalommal arcon ütötte, tépte a haját, valamint beleverte a fejét a buszmegálló üvegfalába, ami a környéken tartózkodókban megbotránkozást és riadalmat keltett. Végül a helyszínre érkező rendőrök vetettek véget a bántalmazásnak, majd a 28 éves helyi férfit előállították a rendőrkapitányságra.

A sértett az elsődleges orvosi vélemény alapján 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A rendőrök megállapították, hogy a férfi korábban már többször is bántalmazta az élettársát, ezért a nyomozók a T. Benjamint kapcsolati erőszak bűntett és garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.

 

Amennyiben bántalmazás (akár szóbeli, lelki, fizikai, szexuális erőszak) áldozata, Önnek joga van a segítségre. Ha sérelmére bűncselekményt követtek el, jelentkezzen bármelyik rendőrkapitányságon, vagy tegyen bejelentést a 112-es központi segélyhívón!

 

Időpont: 
csütörtök, 2023, július 6 - 22:17

MAGAZIN

Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget

Augusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat.

Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségét

Öt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.

Kiégett egy autó Marcalinál

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségben

Szívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen.

Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év Strandétele

Somogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet.

 

Állásajánlatok Kaposváron