A Siófoki Rendőrkapitányság 14060/838/2022. bűnügyi számon lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján, a felvételeken látható férfi 2022. június 30-án 21 óra 30 perc és 22 óra között Zamárdiban, a Margó Ede sétányon található szabadstrandon eltulajdonított egy őrizetlenül hagyott táskát, benne személyes okmányokkal, bankkártyával és 90.000 Forint készpénzzel.
A feltételezett elkövetőről egy közeli üzletben kamerafelvétel készült.
A rendőrség várja mindazok jelentkezését, akik az eseménnyel, vagy a képen látható személlyel kapcsolatban információval rendelkeznek. Jelentkezni lehet személyesen a Siófoki Rendőrkapitányságon, a 8600 Siófok, Sió utca 12-20. szám alatt, vagy hívják a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06 82/ 502-700 telefonszámon, illetve névtelenségük megőrzése mellett tegyenek bejelentést az ingyenesen hívható 06 80/ 555-111 „Telefontanú” zöld számán, továbbá a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.
|
![]() Visszatér a pedagógusképzés Kaposvár belvárosábaA 2026/2027-es tanévtől ismét pedagógusképzésnek is otthont ad a MATE Kaposvári Campus belvárosi épülete.
|
![]() Drónnal és motoros rendőrökkel ellenőrizték az elektromos rollereseket KaposváronKözös ellenőrzést tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a kaposvári közterület-felügyelet az elektromos rolleresek körében.
|
![]() Vezetés közben elaludt a sofőr az M7-esen Balatonszemesnél, egy 15 éves fiú megsérültSzalagkorlátnak ütközött egy személyautó kedden délelőtt az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, Balatonszemes közelében. |
![]() Kaposfest 2026: Hat napon át világszínvonalú koncertek KaposváronAugusztus 9. és 14. között ismét Kaposvárra figyel a komolyzenei világ.
|
![]() Energiatakarékossági intézkedéseket vezettek be Kaposváron – Mutatjuk, mely cégek csatlakoztakA rendkívüli energiahelyzet miatt egyre több kaposvári vállalkozás és országos üzletlánc vezet be energiatakarékossági intézkedéseket. |