Föld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.
A két műtővel és 9 ágyas fekvőbeteg résszel (egy- és kétágyas, klimatizált, fürdőszobás kórtermek) felszerelt egység augusztus elsején kezdte meg működését, az aktív fekvőbeteg-ellátás részbeni kiváltására - írják a Kaposi Mór Oktató Kórház hivatalos Facebook oldalán.
A szakmailag megerősített egynapos ellátás rövidebb ápolást és gyorsabb gyógyulást biztosít a betegeknek. Az elsősorban sebészeti, fül-orr-gégészeti és urológiai ellátást igénylő beavatkozásokat a Dr. Somodi Krisztián főorvos által irányított szakmai csapat a Sebészeti Tömb 2. emeletén kialakított új egységben végzi. Az építészeti beruházás és az orvostechnikai eszközök beszerzése több mint 400 millió forintból, Európai Uniós támogatásból valósult meg.
Forrás: https://www.facebook.com/Somogy-Megyei-Kaposi-M%C3%B3r-Oktat%C3%B3-K%C3%...
![]() Munkagödörben dolgozó férfira omlott a föld SomogyszobonFöld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.
|
![]() Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó KaposújlaknálA tűzoltók áramtalanították az autót.
|
![]() Tetőtűz Szennán, baleset Fonyódon - ez történt Somogyban a hétvégénHuszonhárom esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Tizenegy tűzesethez és tizenkét műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóitM. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.
|
![]() Baleset történt LengyeltótibanÁrokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.
|
![]() Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégénHuszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.
|