A Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.

Kigyulladt egy nádtetős családi ház tetőszerkezete hétfő délután Szántódon, a Csobánc utcában.
A tulajdonos, ahogy észlelte a tüzet, azonnal tűzoltói segítséget kért. A siófoki hivatásos tűzoltóknak kilenc vízsugárral több, mint egy óra alatt sikerült elfojtani a lángokat, amelyek felemésztették a fából készült teljes tetőszerkezetet és a nádborítást.
Fotó: Kersák József tű. őrgy. - Siófok HTP

![]() Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnapA Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.
|
![]() Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence közöttKét személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.
|
![]() Mesefigurákat festettek a Zichy diákjai a kaposvári kórház falairaÚjabb színes meseillusztrációk kerültek a kaposvári kórház Gyermekosztályának járóbeteg-ellátó várótermébe.
|
![]() 586 sofőrt ellenőriztek a rendőrök Kaposváron és a környékenA Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai március 31-én Kaposvár és vonzáskörzete forgalmát ellenőrizték fokozottan.
|
![]() Munkában a motorfűrészek SomogybanLakóházat és a közúti közlekedést akadályozó fákat távolítottak el a tűzoltók.
|
![]() Húsvéti programok SomogybanMutatjuk, hogy mulyen húsvéti programok lesznek Somogyban. |