Somogyi tűzoltókat is jutalmaztak a nemzeti ünnep alkalmából

1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére rendezett megemlékezést a katasztrófavédelem március 11-én Budapesten. Az ünnepség alkalmat adott arra is, hogy a jelenkor legjobbjai is elismerésben részesüljenek.

Nemzeti ünnepünk, március 15-e, az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 174. évfordulója alkalmából Dr. Góra Zoltán tűzoltó altábornagy főigazgató szolgálati feladatai kiemelkedő ellátása elismeréseként soron kívül előléptette tűzoltó századossá Lengyel Imre tűzoltó főhadnagyot, a Siófoki Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság szolgálatparancsnokát; Horváth Bence tűzoltó őrmestert, a Nagyatádi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság beosztott tűzoltóját pedig munkakörében hosszú időn át végzett kiemelkedő tevékenysége elismeréseként dicséretben és jutalomban részesítette. 

 

Fotó: Szőke Péter - BM OKF

Időpont: 
szombat, 2022, március 12 - 19:59

MAGAZIN

Három veszélyjelzés is érvényben van Somogyban: heves zivatarok jöhetnek

Három figyelmeztetést adott ki péntekre, augusztus 21-re Somogy vármegyére a HungaroMet:

 

Tömegek érkeztek a Balatonra: komoly roham indult az ünnepi hosszú hétvégén

A jelek szerint idén sem marad el az augusztus 20-i balatoni roham:

Így lesznek nyitva a boltok az augusztus 20-i hosszú hétvégén – mutatjuk a négynapos rendet

Négynapos hosszú hétvége következik augusztus 20. és 23. között, de nem kell attól tartani, hogy négy napon keresztül zárva lesznek az üzletek.

Baleset történt Kaposvár belvárosában

Két személyautó ütközött össze kedd este Kaposváron, a Szent Imre utcában.

Éjszaka is folyamatosan járnak a vonatok Zamárdoból a STRAND Fesztivál idején

Augusztus 19–22. között rendezik meg Zamárdiban a STRAND Fesztivált, amelyre idén is érdemes lehet vonattal érkezni.

Vasúti sínekre dőlt egy fa Tab térségében

 

Kidőlt fa akadályozta a vasúti közlekedés Tab és Bábonymegyer között.

Állásajánlatok Kaposváron