Locsoló túra

 Locsoló túra

Találkozás: 8:40 -kor helyi járatos autóbusz pályaudvar 11Y -os járat, Indulás: 8:50 -kor Kaposfüred fordulóig Túra útvonala: Kaposfüred - Gombás Desedai parkerdő - Deseda arborétum - Desedai kerékpárút - Kaposfüredi szőlőhegy – Kaposfüred Túratáv: kb. 8 km Az arborétum területén a hölgyek a locsolásra, az urak az etetésre és itatásra készüljenek!! Költség: 2 db helyi járatos buszjegy! Visszaindulás: Kaposfüred központból a 13:10 vagy 14:10 -kor induló 11Y -os járattal Túravezető: Sármezei Ferenc (30/969-6750)

Információ: KAPOSVÁRI METEOR TTE 7400 Kaposvár, Veszprém u. 15.

Hirdető tábla: Fő u. 22., kapu alatt

Iroda: Kaposvár, Dózsa Gy. u. 16. II. emelet

postmaster@meteor1.t-online.hu , meteor.tte.kaposvar@gmail.com, www.meteor-kaposvar.hu

 

Időpont: 
2017/04/17 - 08:30

MAGAZIN

Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence között

Két személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.

Mesefigurákat festettek a Zichy diákjai a kaposvári kórház falaira

Újabb színes meseillusztrációk kerültek a kaposvári kórház Gyermekosztályának járóbeteg-ellátó várótermébe.

586 sofőrt ellenőriztek a rendőrök Kaposváron és a környéken

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai március 31-én Kaposvár és vonzáskörzete forgalmát ellenőrizték fokozottan.

Munkában a motorfűrészek Somogyban

Lakóházat és a közúti közlekedést akadályozó fákat távolítottak el a tűzoltók.

Húsvéti programok Somogyban

Mutatjuk, hogy mulyen húsvéti programok lesznek Somogyban. 

Csendesült a szélvihar Somogyban

Kilenc alkalommal kérték a somogyi tűzoltók segítségét hétfőn a vihar okozta károk felszámolásához.

Állásajánlatok Kaposváron