Gyermeknapi hétvége Igalban

Időpont: 
2019/05/25 - 09:00
2019/05/26 - 10:00

Látogassatok el május utolsó hétvégéjén is Igalba, ahol a fürdőzés mellett az egész család számára izgalmas programokat és élményteli kikapcsolódást biztosítunk!

Mini STAR WARS találkozó, bábszínház és rengeteg ingyenes játéklehetőség vár benneteket. Gyermeknap alkalmából május 25-én és 26-án ‼️12 ÉVES KOR ALATT INGYENES BELÉPÉST biztosítunk a fürdőbe! Köszönjük, ha megosztjátok 

PROGRAMOK, melyek május 26-án (vasárnap) kerülnek megrendezésre:

Egész nap ingyenes ugráló vár, játszóház, trambulin, népi játékok, arc-csillámfestés, kézműves foglalkozás, lufi figura hajtogatás, kézműves foglalkozás

Az idei gyermeknap keretén belül egy különleges és korábban Igalban még nem látott programmal is várunk Benneteket:

Mini STAR WARS TALÁLKOZÓ 12:00 -16:00 óráig a Magyar Star Wars Klub tagjainak közreműködésével

 

A délután folyamán a fürdővendégeknek (kicsiknek és nagyoknak egyaránt) lehetőségük nyílik találkozni néhány ikonikus szereplő jelmezes alteregójával. Vigyázat, a fürdő területén bárhol megjelenhetnek filmhű jelmezesek, akik egyébként nagyon szeretnek fotókon szerepelni, a selfikért pedig egyenesen rajonganak ;) Ugye tudod, hogy a legmenőbb rajongóknak is jelmezben illik megjelenni ;) Gyere és tapasztald meg Te is, hogy milyen, amikor a fürdőt átjárja az ERŐ 

 

16:00 Bábovi Bábszínház - zenés gyermekműsora a külső gyermekmedencéknél (rossz idő esetén a régi pihenőnél)

 

MAGAZIN

Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget

Augusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat.

Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségét

Öt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.

Kiégett egy autó Marcalinál

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségben

Szívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen.

Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év Strandétele

Somogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet.

 

Állásajánlatok Kaposváron